Aлмазне свердління

отворів в твердих матеріалах - це процес, який вимагає технічних знань, досвіду, точності та акуратності. Алмазним свердлінням (алмазним бурінням) в нашій компанії займаються професіонали. Замовивши послугу свердління алмазним інструментом ви можете бути впевнені у якісному та своєчасному виконанні робіт.

 

Ми виконуємо роботи, з прокладки повітроводів чи комунікаційних систем через підлоги і стіни. Свердління може відбуватись з подачею води, тому процес відбувається без пилу. Використання водозабірного кільця та пилососа при свердлінні з подачею води робить можливим акуратне свердління отворів навіть у оздобленій поверхні, не порушуючи ремонт. 

Завдяки алмазному свердлінню отвори рівні та з гладкою поверхнею, не потребують додаткової обробки.

Застосовуючи алмазне свердління, ми отримуємо повністю готові отвори придатні для подальшої прокладки комунікацій, всього за декілька хвилин.

Час свердління одного сантиметра моноліту всього 30 секунд! Алмазне свердління отворів - це не тільки більш швидкий процес, але і значно якісніший результат!

Алмазне свердління відбувається практично без шуму. Свердління і різання алмазним інструментом особливо зручно застосовувати при необхідності виконання робіт у житлових приміщеннях.

Алмазне свердління отворів в бетоні може проводитися в підлогах і перекриттях - вертикальне алмазне свердління, і горизонтальне алмазне свердління - в стінах, фундаментах і інших об'єктах. Алмазні коронки дозволяють виконувати свердління отворів діаметром від 8 до 400 мм, а глибина свердління отворів може досягати 6,5 метрів.

Свердління отвору діаметром 152 мм товщиною 40 см в фундаментні блоки зажадає всього 20 хвилин з монтажем установки алмазного свердління. Малі габарити свердлильної машини дозволяють проводити роботи в порівняно невеликих приміщеннях (Відстань від стіни - 1,15 м), роботи в яких були б практично нездійсненні із застосуванням відбійного молотка або перфоратора