Незалежно від того з яким інструментом DUSS ви працюєте: з  перфоратором, комбінованим перфоратором, відбійним молотком чи бетоноломом, всі наші продукти відповідають найвищим стандартам якості в кожній деталі. Ми знаємо,що говоримо. Наші машини та інструмент та їх компоненти виконані переважно на власному заводі, а обсяги нашого виробництва дозволяють нам відповідати на запити навіть найвимогливіших клієнтів за мінімально короткий час.

 

Всі машини DUSS втілюють дві важливі властивості, а саме тривалий термін експлуатації, висока якість виконання та неймовірна потужність і, як наслідок, висока продуктивність завдяки інноваційним технологіям.

 

Наші машини легкі і зручні у використанні. Система змащування забезпечує користувачу свободу від обслуговування, в той час як точність електронної системи управління забезпечує вибір оптимальних значень безступінчатої регуляції швидкості обертів та/або сили удару.

 

Механізм блокування надає особливо практичну можливість для безперервного використання. Демпфуючі елементи та м'які кріплення забезпечують захист від вібрації і дозволяють працювати без швидкої втоми. Також зверніть увагу на на надійність редуктора. Кожна машина DUSS надійно працює протягом багатьох років.

 

 

 

 1. затискач інструменту посилюється додатковими направляючим роликом
 2. одиниця перемикання
 3. міцний ударний механізм з мастилом тривалого терміну експлуатації
 4. магнієвий поршень
 5. алюмінієвий шатун
 6. система адсорбції вібрації (RVA)
 7. плавне безступінчате регулювання швидкості обертання і сили удару
 8. різьбовий роз'єм для додаткової рукоятки
 9. перемикач режимів
 10. запобіжна муфта
 11. конічна передача
 12. міцний магнієвий корпус
 13. пусковий замок
 14. м'які ручки

 

Запобіжна муфта 

Запобіжна муфта

Зносостійка запобіжна муфта, з м'яким пусковим моментом (унікальна особливість), захищає користувача від травм і двигун від перевантаження.

 

 

Свердло автоматичного центрування 

Свердло автоматичного центрування

DUSS розробив спеціальне свердло автоматичного центрування для використання з алмазними коронками. На відміну від звичайних основних типів свердла, центруюче свердло втягується в процесі свердління.

 

 

 

Точність вимірювання

Ще одна перевага технології алмазного свердління DUSS є її точна система обліку, яка дозволяє точно відбирати і забезпечувати точну подачу необхідного обсягу води

 

Гаситель вібрації 

RVA (-гаситель коливань)

RVA знижує вібрації, що діють на користувача до мінімуму. Активна маса вібрацій ефективно діє проти виникають підбирань. Перемикач повністю відділений від корпусу. Таким чином, навіть за допомогою гвинта в додатковою рукояткою забезпечує оптимальне демпфування вібрацій.