ІННОВАЦІЇ ЯК ТРАДИЦІЯ

Інновації в нашій корпоративній історії є давньою традицією, яка починається з невтомної діяльності Фрідріха Дусса, який заснував в 1920 році в містечку Нойбулах невеликоу майстерню з виробництва електричних розподільних щитів змінного струму.

1920 Піонер з пристрастю Фрідріх Дусс заснував у містечку Нойбулах в Шварцвальді невелике виробництво електричних щитів змінного струму

 

1926 Презентація ручної електродрилі на технічному ярмарку в Лейпцігу.

 

1963 Створено електропневматичний перфоратор Р-50 з режимами удару та свердління з інноваційною для свого часу інтегрованою системою пиловидалення та запобіжною муфтою, який став успішним шедевром DUSS.

 

1968 DUSS представляє легкий електропневматичний перфоратор P-28.

 

1976 Потужний і простий у використанні PK-40 є першим відбійним молотком DUSS.

 

1999 Оригінал DUSS PX-46 - це найлегший у світі комбінований молоток з посадкою SDS-max.

 

2002 Рекордний! Відбійні молотки PК 160 та PК 300 досягають ефективності класу компресорів.

 

2003 Досконалі технології DUSS пропонують повну лінійку приладів для алмазного свердління як сухого, так і свердління з подачею води.

 

2009 DUSS презентує відбійні молотки, що мають чудову продуктивність при значно меншій вібрації, котрі є найлегшими у світі у своєму класі.

Фрідріх Дусс - засновник та першопрохідник

З невеликого сімейного бізнесу виросло сучасне промислове підприємство з виробництва інструменту для буріння, здовбування та свердління. Найвищу якість інструменту засвідчено міжнародними патентами і величним духом винахідницького швабського імені. Так Фрідріх Дусс вразив на початку п'ятдесятих років професійний світ винаходом дрилі з подвійною ізоляцією. Крім того, приблизно в той же час підприємством була створена дриль з двома швидкостями обертів і пістолетною рукояткою, яка теж носила ім´я DUSS.

1964 року Дусс зробив великий крок в історії електроінструменту винаходом електропневматичного перфоратора, що працює в режимі удару та свердління, вперше оснащений вакуумною системою для витягування пилу і запобіжною муфтою. Цей винахід став революційним для свого часу.

Компанія DUSS ніколи не зупинялась на досягнутому, щоразу вражаючи експертів новими розробками. Довгий перелік прикладів, що починається наприкінці двадцятих років минулого століття, можна продовжувати аж до нині. Кілька років тому компанії DUSS вдалось створити перший у світі перфоратор з посадкою SDS-Max вагою всього 4 фунти.

Патент 1963 року на перфоратор з режимами удару та свердління.

З гордістю ми дивимося на наш новий 3-швидкісний дриль для алмазного свердління DIA 303 W, що вражає високою продуктивністю і компактним дизайном. Програми змінюються, але наша стратегія залишається: пріоритет завжди полягає у пошуку оптимальних технічних рішень на найвищому рівні якості. Це є основною характерною рисою, що пронизує всю історію компанії. Яскраві, інноваційні традиції, які ми підтримуємо з переконанням.